Warsztaty o obrączkowaniu ptaków

Zapraszamy na warsztaty „Obrączkowanie ptaków”, które odbędą się na Polanie Sitowiec przy leśniczówce w Puszczy Niepołomickiej (50°02’12.8″N 20°16’27.9″E). Pod okiem doświadczonych obrączkarzy i ornitologów zapoznamy się z metodyką obrączkarską, jej celami i skutkami.
Zaplanowane jest również ognisko, przy którym nie tylko będzie się można ogrzać, ale również upiec to, co się lubi i przyniesie 😉

Obowiązują zapisy:
https://drive.google.com/open?id=1iQ9RTQVVFZ6dhSCO66FklV93HBg1EOgiwtRlgCINSgo
Uwaga! W przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych, silnego załamania pogody, ze względu na specyfikę warsztatów przenosimy się do Laboratorium Aktywności Społecznej przy ul. Bocheńskiej 26 w Niepołomicach. O zmianie planowanego miejsca poinformujemy wszystkich zainteresowanych (zapisanych) telefonicznie. Godzina rozpoczęcia warsztatów nie ulega zmianie.

Zajęcia dla Was poprowadzą:

*Julia Barczyk – studentka biologii na UJ, prezes Koła Przyrodników Studentów UJ, od 10 lat jest mocno związana z Akcją Carpatica.
*Jan Rapczyński – student leśnictwa na SGGW w Warszawie, edukator, przyrodnik i ornitolog, badacz białowieskiej populacji dzięcioła trójpalczastego.

ZAPRASZAMY!